Menu
Your Cart

Kampanyalar

Brand: BERİKA Model: VTR0006
05 cc Üç Parça Yeşil Kısa Uçlu Steril Enjektör1 Adet koli fiyatıdır.Koli içerisinde 2500 adet enjektör mevcuttur.Tek kullanımlık 3 parçalı pistonlu enjektörlerEnjektörlerimiz etilen oksit gaz sterilizasyonu yöntemi ile 5 yıl raf ömrüne sahiptir...
Brand: BERİKA Model: VTR0008
10 cc Üç Parça Pembe Uçlu Steril Enjektör 1 adet koli fiyatıdır.Kolide 1600 Adet vardır.Enjektörlerimiz etilen oksit gaz sterilizasyonu yöntemi ile 5 yıl raf ömrüne sahiptir...
Brand: BERİKA Model: VTR0125
20 cc Pembe Uçlu Steril Enjektör Kolide 1000 Adet vardırenjektörün iç kısmı  (pistonu) mavidir...
Brand: BERİKA Model: VTR0009
50 cc Üç Parça Pembe Uçlu Steril Enjektör 1 Adet koli fiyatıdır.Kolide 420 adet enjektör mevcuttur.Enjektörlerimiz etilen oksit gaz sterilizasyonu yöntemi ile 5 yıl raf ömrüne sahiptir...
Brand: SCD Model: VTR0001
BİOLİVESTOCK PROBİYOTİK 300 MLSu katkısı olarak; Besi ve süt sığırları; Hayvan 6 ml /gün Buzağı; Hayvan başına 1m / gün Keçi ve Koyun; Hayvan başına 1,2 ml / günBağırsakların Desteklenmesinde; Besi ve süt sığırları; Hayvan Başına 80 ml / gün 5 güne kadar,Buzağı; Hayvan başına 30 ..
Brand: VETIMA Model: VTR0033
Dekanjelatör Kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken kurallar.– Sperma çözücü içine su koymadan çalıştırmayınız– Belirtilen adaptörü ve araç şarj kablosunu kullanınızSperma çözücü DC 12V içindir, araba şarjında şarj edilebilir.( Voltajın DC 12V olduğundan emin olunuz)Teknik ÖzelliklerTürParame..
Brand: KERBL Model: VTR0035
DELATASYON SONDASI KERBLKutu içi 20 adettir.KERBLMeme veya meme ucunun yaralanması durumunda ya da meme ucuna yapılan cerrahi operasyonlardan sonra meme ucu kanalı daralmalarını önlemek için kullanılır...
Brand: VETIMA Model: VTR0041
Gözenekli, elastik, polyesterden yapılmış, kendinden yapışkanlı, elastik bir bandajdır.Yapıştırıcı bir malzeme ile kaplanmıştır.Bandaj sadece kendi üzerine yapışır, deriye yapışmaz, su geçirmez.Dolayısıyla vücutta kullanıldığı yerden kolaylıkla ve acı vermeden çıkarılabilir.Kullanım Yerleri:– S..
Brand: VETIMA Model: VTR0047
Elastik Bandaj – PetGözenekli, elastik, polyester yapılmış, kendinden yapışkanlı, elastik bir bandajdır.Yapıştırıcı bir malzeme ile kaplanmıştır.Bandaj sadece kendi üzerine yapışır, deriye yapışmaz.Dolayısıyla vücutta kullanıldığı yerden kolaylıkla ve acı vermeden çıkarılabilir.Kullanım Yerleri..
Brand: VETIMA Model: VTR0138
150gr.’ lık ambalajındadır. Klinik mastitis tedavisinde haricen kullanılan kremdir. Tedavi oranı çok yüksektir.% 100 natural bir üründür. Masfrigao ile birlikte kullanılması tedavi oranını yükseltir.Ürünün özelliklerini aşağıda bulabilirsinizMeme enfeksiyonu, şişliklerde tedaviye yardımcı olarak uyg..
Brand: VETIMA Model: VTR0142
BİLEŞİMİ:Bakır Şelatı, Çinko Şelatı, İsopropil Alkol, Butan GazıÖZELLİKLERİ:Repiderma, deri üstü ve içinde hemen etki gösteren bir üründür. Formulasyonundabulunan mikronize şelat mineraller geleneksel minerallerin aksine, deri üzerindenkolayca emilebilir. Böylelikle Repiderma, sadece deri üzerinde d..
Brand: NUTRA Model: VTR0145
RUMENAX 100 GRB vitaminleri; kompleksi sindirim faaliyetlerinin durmasına bağlı olarak, ruminantlarda flora tarafından sentezlenmesi durduğundan gereksinim olan B vitaminleri ihtiyacını karşılamak, yine floranın üremesi için gerekli olan B vitaminleri ihtiyacını sağlamak,Amino asitler; karaciğe..
Brand: VETIMA Model: VTR0158
Tar BandajTar ( Ziftli ) bandaj, su geçirmez, çift taraflı yapışkanlıdır.Ayak hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak kullanılır.Kullanım Yerleri:–  Ayak hastalıkları tedavisinde kullanılır.Ebatları:4,5 cm X 25 m..
Brand: KERBL Model: VTR0159
1 Adet : 1 Kg. toz tırnak yapıştırıcı1 Adet : 500 ml sıvı tırnak yapıştırıcı14 Adet : Ahşap Tırnak Takozu14 Adet : Yapıştırıcı sürme çubuğu14 Adet : Karıştırma kupasıKullanım Şekli:Karıştırdıktan sonra hemen şekil verebilirsiniz, elle biçimlendirmek mümkündür.Bu da ürünü uygulamanızı kolaylaştırır.T..
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.