Menu
Your Cart

Buzağı İshalleri

Kategori Sayfa Açıklaması

Kategori Açıklama

BUZAĞI İSHALLERİ, KUZU İSHALLERİ

Brand: SCD Model: VTR0001
BİOLİVESTOCK PROBİYOTİK 300 MLSu katkısı olarak; Besi ve süt sığırları; Hayvan 6 ml /gün Buzağı; Hayvan başına 1m / gün Keçi ve Koyun; Hayvan başına 1,2 ml / günBağırsakların Desteklenmesinde; Besi ve süt sığırları; Hayvan Başına 80 ml / gün 5 güne kadar,Buzağı; Hayvan başına 30 ..
Brand: VETIMA Model: VTR0077
Ig lock-Gold 10 grBuzağı İshallerinde ANTİKOR: ( IgY )Antikor, dışarıdan saldıran virüs veya bakteri gibi yabancı maddelere karşı bağışıklıkreaksiyonu tarafından üretilen protein olarak yaşayan bir vücut savunma sistemidir.Özellikle antijenle birleşir, vücudun dışına çıktığında aktif ve zehirli deği..
Brand: VETIMA Model: VTR0143
Bileşimi:Yoğunlaştırılmış spesifik CRYPTO antikoruSudan arındırılmış “glikoz”Kaolin “L”Sodyum bikarbonatBuzağı CRYPTOSPORIDIA:Çiftliklerin %15’inde Cryptosporidia ishali oluşmaktadır.Buzağılarda ishal ile seyreden bir protozoon hastalığıdır. Doğumdan sonra ilk 30 gün içindehastalık oluşmaktadır. E-c..
Brand: NUTRA Model: VTR0145
RUMENAX 100 GRB vitaminleri; kompleksi sindirim faaliyetlerinin durmasına bağlı olarak, ruminantlarda flora tarafından sentezlenmesi durduğundan gereksinim olan B vitaminleri ihtiyacını karşılamak, yine floranın üremesi için gerekli olan B vitaminleri ihtiyacını sağlamak,Amino asitler; karaciğe..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.