Menu
Your Cart

Büyükbaş Hayvan Ekipmanlar

Kategori Sayfa Açıklaması

Kategori Açıklama

Büyükbaş Hayvan Ekipmanları

Brand: KERBL Model: VTR0022
Boynuz Yakma AletiKullanışı rahat olan ergonomik tasarıma sahip sap220 VUzunluğu 30 cmMaksimum sıcaklık : 620 C Isıtma süresi : yaklaşık 11 dkKablo dahil toplam ağırlık : 630 gr.Kablo uzunluğu : 3 mt.Kolay kullanılabilirliği sağlayan hafifliğe sahiptir..
Brand: PORTASOL Model: VTR0023
Portasol Gazlı Hayvan Boynuz Yakma Aleti    Portasol III, buzağılarda kullanılan, bütan gazı (çakmak gazı) ile çalışan, kablosuz boynuz yakma (koterize) cihazıdır. Cihaz, boynuz başlarını yakarak boynuz üreten dokuyu yok etmektedir. Koterizasyon yöntemi ile enfeksiyon riski en az..
Brand: KERBL Model: VTR0026
Burdizo Pensi 30 cmUzun süreli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştirKüçükbaş hayvan kısırlaştırılmasında kullanılır.Daha çok koç ve tekelerde kullanılır...
Brand: YERLİ Model: VTR0079
inek kaldırma aleti 800 kg​​​​​Sığır Kaldıracı 800 KgKıskaçları sayesinde hayvanın kalça kemiklerinden bağlanır.Yatalak inekleri yerinden kaldırmak için kullanılan profesyonel bir kaldırma aparatıdır.800 kg a kadar kaldırma kapasitesine sahiptir.kıskaçları ineğin boyutuna göre ayarlanabilmektedir.zo..
Brand: KERBL Model: VTR0080
inek kaldırma aletiAyağa kalkmakta zorlanan sığır ve inekler için üretilmiştir.Caraskal yada vinç ile kullanılabilmektedir.hayvanı yattığı yerden hayvana zarar vermeden kaldırmya yarar.Kalça kısmındaki kemiklere takılır ve hayvan yukarı doğru kaldırılır.Makaralı sistem ile kolayca hayvanın kalçası k..
Brand: KERBL Model: VTR0141
RENET SAĞ / SOL Kesim aletleri için özel olarak üretilmiş yüksek kalitede bir çelik kullanılarak imal edilmiştirDaha iyi performansBilemesi daha kolayHassas işlem için geliştirilmiş bıçak yarıçapıYorulmadan çalışmanız için ideal. kaliteli ve ergonomik tasarıma sahip ahşap sapEkonomiktir...
Brand: VETIMA Model: VTR0142
BİLEŞİMİ:Bakır Şelatı, Çinko Şelatı, İsopropil Alkol, Butan GazıÖZELLİKLERİ:Repiderma, deri üstü ve içinde hemen etki gösteren bir üründür. Formulasyonundabulunan mikronize şelat mineraller geleneksel minerallerin aksine, deri üzerindenkolayca emilebilir. Böylelikle Repiderma, sadece deri üzerinde d..
Brand: YERLİ Model: VTR0144
büyük baş hayvankar için.iç çapı 2,5cm uzunluğu ise 275cm'dirrumen içerisinde birikmiş içeriği boşaltmak için kullanılır.sıvı muayenesi için örnek almaya, özefagus tıkanıklıklarını ve daralmasını saptamaya uygundur...
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 35 (2 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.