Menu
Your Cart

Ayak Tırnak Ürünleri

Brand: YERLİ Model: VTR0011
Ary Çinko İçerikli Deri Bakım SprayBİLEŞİMİVitamin A, Çinko Oksit, İzopropil Akol, Gliserin, E 102 Pea Green, Ges PropellantÖZELLİKLERİAry Spray Zinc lezyonlu bölgenin dış etkilerden korunması ve doğal iyileşmeye yardımcı olmak için epitelyum koruyucu, fiziksel kapatıcı olarak geliştirilmiş bir ürün..
Brand: VETIMA Model: VTR0041
Gözenekli, elastik, polyesterden yapılmış, kendinden yapışkanlı, elastik bir bandajdır.Yapıştırıcı bir malzeme ile kaplanmıştır.Bandaj sadece kendi üzerine yapışır, deriye yapışmaz, su geçirmez.Dolayısıyla vücutta kullanıldığı yerden kolaylıkla ve acı vermeden çıkarılabilir.Kullanım Yerleri:– S..
Brand: VETIMA Model: VTR0047
Elastik Bandaj – PetGözenekli, elastik, polyester yapılmış, kendinden yapışkanlı, elastik bir bandajdır.Yapıştırıcı bir malzeme ile kaplanmıştır.Bandaj sadece kendi üzerine yapışır, deriye yapışmaz.Dolayısıyla vücutta kullanıldığı yerden kolaylıkla ve acı vermeden çıkarılabilir.Kullanım Yerleri..
Brand: VETIMA Model: VTR0072
Ayak Banyo İlacıSığır ve Koyunlarda ayak hastalıklaının tedavisinde kullanılır. İçeriğinde aloe vera vardır. Hoof Fit Jel ile birlikte kullanıldığında çiftliğinizdeki ayak problemleri tamamen tedavi olur. Hollandalı süt üreticilerinin tercihidir.İçeriği:-AloeVera bitkisi ekstraktı-Organik şelat mine..
Brand: VETIMA Model: VTR0073
Hoof-Fit Clean&Control; Çiftçiler, veterinerler, tırnak bakım uzmanları ile yakın işbirliği içinde büyükbaş ve küçükbaş çiftlik hayvanlarının tırnaklarını koruyucu ve tedavi edici olarak özel geliştirilmiştir, Hoof-Fit Bath veya Hoof-Fit Liquid ile kullanıldığında en iyi sonucu verir.Bileşimi:Gl..
Brand: VETIMA Model: VTR0074
Bileşimi: 100 gr.’ da43,5 Bakır diamonyum kompleks, 43,5 Çinko diamonyum kompleks, 2,7 gr Isopropil alkol ve 1,35 gr Aloe Vera içerir.Özellikleri:Hoof-Fit Gel içeriğinde mikronize şelat formunda bulunanÇinko: Büzüştürücü, kan durdurucu, dağlayıcı ve anseptik etkileri vardır. Ayrıca yara üzerind..
Brand: VETIMA Model: VTR0075
Intra Hoof-Fit Likit ineklerin ayak problemlerini tedavi etmek için hem bireysel hem de toplu olarak kullanılabilirAloe Vera bitkisi ekstraktıOrganik şelat mineraller (bakır ve çinko)Alkolİyileştirici ve koruyucu maddelerAyaklar ıslandığında bile yüksek yapışkanlık sergileyen özel yapışkanDengeleyic..
Brand: KERBL Model: VTR0141
RENET SAĞ / SOL Kesim aletleri için özel olarak üretilmiş yüksek kalitede bir çelik kullanılarak imal edilmiştirDaha iyi performansBilemesi daha kolayHassas işlem için geliştirilmiş bıçak yarıçapıYorulmadan çalışmanız için ideal. kaliteli ve ergonomik tasarıma sahip ahşap sapEkonomiktir...
Brand: VETIMA Model: VTR0142
BİLEŞİMİ:Bakır Şelatı, Çinko Şelatı, İsopropil Alkol, Butan GazıÖZELLİKLERİ:Repiderma, deri üstü ve içinde hemen etki gösteren bir üründür. Formulasyonundabulunan mikronize şelat mineraller geleneksel minerallerin aksine, deri üzerindenkolayca emilebilir. Böylelikle Repiderma, sadece deri üzerinde d..
Brand: VETIMA Model: VTR0158
Tar BandajTar ( Ziftli ) bandaj, su geçirmez, çift taraflı yapışkanlıdır.Ayak hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak kullanılır.Kullanım Yerleri:–  Ayak hastalıkları tedavisinde kullanılır.Ebatları:4,5 cm X 25 m..
Brand: KERBL Model: VTR0159
1 Adet : 1 Kg. toz tırnak yapıştırıcı1 Adet : 500 ml sıvı tırnak yapıştırıcı14 Adet : Ahşap Tırnak Takozu14 Adet : Yapıştırıcı sürme çubuğu14 Adet : Karıştırma kupasıKullanım Şekli:Karıştırdıktan sonra hemen şekil verebilirsiniz, elle biçimlendirmek mümkündür.Bu da ürünü uygulamanızı kolaylaştırır.T..
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.